rreth nesh

Alizarin Technologies Inc. e themeluar në vitin 2004, është një prodhues novator i veshjeve receptive me bojë dhe lazer me ngjyra dhe bojëra me bojë për inkjet, ploter me lazer me ngjyra dhe plotter prerës.Biznesi ynë kryesor fokusohet në prodhimin e letrave prezantuese të veshura me cilësi të lartë dhe filmave në një sërë variacionesh, duke filluar nga media me bojë, media me bojë me tretës, media me bojë me tretës të butë, media me bojë rezistente ndaj ujit deri te letra transferuese me bojë, ngjyra Letër për transferimin me laser, Eco-Solvent Printable Flex dhe Tavolina e prerë Poliuretani Flex etj. Dhe ne kemi ekspertizë të gjerë.

Ju njoftoni më shumë

Pikat kryesore dhe Çmimet

2004
2005
2006
2007
2009
2013
2014
2015

Fuzhou Alizarin Technologies Inc. u krijua.Në të njëjtin vit, u lançua letra e transferimit të bojës, e cila ishte ndërmarrja e parë në Kinë që promovoi me sukses aplikimin e saj.

Flex PU i printueshëm Eco-Solvent doli në treg.

Letra e transferimit me laser me ngjyra futet në treg njëkohësisht.

Produktet e serisë së filmave PU të prerë të klasit të lartë promovohen brenda dhe jashtë vendit.

Blerja e më shumë se 10,000 metra tokë industriale

Fabrika u zhvendos në fabrikën e re, e cila është më shumë se 6 herë më e madhe se origjinalja.

Produktet ekonomike të serisë PU flex të prerë janë futur në tregjet jashtë shtetit.

Fabrika e Fuzhou Alizarin Technologies Inc. fitoi titullin e Ndërmarrjes së teknologjisë së lartë Fujian

Produkt

Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të letrës transferuese InkJet, letrës transferuese me lazer me ngjyra, PU Flex të printueshme me Eko-Solvent për Printim dhe Prerje dhe Cuttabe Heat Transfer PU Flex etj.
 • HT-150S Eko-tretës i lehtë PU Flex i printueshëm për pëlhurë me ngjyrë të lehtë ose të bardhë

 • HTW-300SRP Dark Eco-Solvent & latex Print & Cut Heat Transfer PU Flex

 • HTGD-300S Eko-tretës Shkëlqimi në errësirë ​​Vinyl për transferimin e nxehtësisë PU Flex të printueshëm

 • HTS-300S Eco-Solvent Metallic Heat Transfer PU Flex për dekorime pëlhure

 • Letër për transferimin e nxehtësisë HT-150E për printerët me bojë për tavolinë

 • Letër për transferimin e nxehtësisë HT-150P për printerët me bojë për tavolinë

 • Letër për transferimin e nxehtësisë me bojë me pëlhurë të errët HTW-300, e printuar nga printera të zakonshëm të tavolinës

 • Letër për transferimin e nxehtësisë me bojë me pëlhurë të errët HTW-300R, e printuar nga printera të zakonshëm të tavolinës

 • Rrotulla ose fletë të rregullta PU Flex për transferimin e nxehtësisë për Plotuesin e Prerjes me Vinyl

 • Transferimi i nxehtësisë Premium PU Flex me rrotulla ngjitëse për prerje të imët

 • Transferimi i nxehtësisë Glitter PU Flex për tavolinë Vinyl Prerëse Plotter Siluetë Cameo4

 • Iron-On Vinyl Flock për komplotues të prerjes së tavolinës Silhouette Cameo4, Cricut, Brother scanNcut, Panda Mini

 • Furnizojmë letrën transferuese me bojë HTW-300EX JetPlus-Dark të prodhuar nga kompania Alizarin në Kinë, pjesa e pasme e letrës është imazhi i linjës blu, ana tjetër mund të lyhet me stilolaps me ngjyra uji, shkumësa me ngjyra, vaj pastel etj. është e lehtë për tu transferuar me hekur në shtëpi në bluza të bardha ose me ngjyra të çelura dhe të errëta 100% pambuk.

 • Furnizojmë letër transferimi me bojë HT-150 JetPlus-Light të prodhuar nga kompania Alizarin në Kinë, pjesa e pasme e letrës është imazhi i linjës blu, ana tjetër mund të lyhet me stilolaps me ngjyra uji, shkumësa me ngjyra, pastel vaji etj. është e lehtë për t'u transferuar duke hekurosur në shtëpi në bluza të bardha ose me ngjyra të çelura 100% pambuk

 • Ne ofrojmë prerje të imët dhe të lehtë për t'u përdorur dhe me çmim ekonomik HTW-300SE Eco-solvent Printim me ngjyra dhe fleks PU të prerë, me larje të mirë të printuar nga Mimaki CJV me bojë BS3 dhe BS4, Roland VS540i, Bn20.me ngjitësit tanë inovativë të shkrirë në nxehtësi janë të përshtatshme për t'u transferuar në të gjitha llojet e tekstileve si pambuku, përzierjet e poliestër/pambukut dhe poliester/akrilik, najlon/spandex etj. me anë të makinës për shtypje të nxehtësisë.

 • Furnizimi i Fabrikës së Alizarin HTG-300S Artë i printueshëm që printohet nga bojëra Eco-Solvent, bojë lateksi, bojë UV për xhinse me ngjyra të shkëlqyera.

Na dërgoni mesazhin tuaj: