Letër për transferimin e ngjyrave me dritë lazer (TL-150P)

Kodi i produktit: TL-150P
Emri i produktit: Letër transferimi me ngjyra Laser-Light (lëvozhgë e nxehtë)
Specifikimi: A4 (210mmX 297mm) – 20 fletë/çantë,
A3 (297mmX 420mm) – 20 fletë/çantë
A(8,5”X11”)- 20 fletë/çantë,
B(11”X17”) – 20 fletë/çantë, 42cmX30M/Rroll, specifikime të tjera janë të kërkuara.
Pajtueshmëria e printerëve: OKI C5600n, Minolta, Xerox DC1256GA, Canon etj.
LzImfHJrSK2C_Rh1AxEkJQ
1. Përshkrimi i përgjithshëm
Letra e transferimit me ngjyra Laser-Light (TL-150E) mund të printohet disa nga printerët lazer me ngjyra si OKI, Minolta, Xerox DC1256GA, Canon etj, dhe Fine-Cut me anë të planterit prerës të tavolinës si Silhouette CAMEO, Circut etj., më pas transferohen në Pëlhurë pambuku me ngjyrë të bardhë ose të çelur, përzierje pambuku/poliestër, 100% poliestër, pambuk/përzierje material elastik, pambuk/najloni etj. nga një makinë e zakonshme e hekurit ose shtypjes së nxehtësisë shtëpiake.Dekoroni pëlhurën me foto në pak minuta.dhe merrni qëndrueshmëri të madhe me ngjyrën që ruan imazhin, larje pas larjes.

2. Aplikimi
Letra e transferimit me lazer me ngjyra të lehta është ideale për personalizimin e bluzave me ngjyra të bardha ose të çelura, përparëse, çanta dhuratash, jastëkë maus, fotografi në jorgan dhe më shumë.

3. Avantazhi
■ Përputhet me shumicën e printerëve lazer me ngjyra dhe personalizon pëlhurën me fotot e preferuara dhe grafika me ngjyra.
■ Projektuar për rezultate të gjalla në pëlhura pambuku me ngjyrë të bardhë ose të çelur ose përzierje pambuku/poliesteri
■ Ideale për personalizimin e bluzave, çantave të kanavacës, përparëses, çantave të dhuratave, fotografive në jorgan etj.
■ Letra e pasme mund të hiqet lehtësisht me nxehtësi
■ Hekurosni me hekura shtëpiake të zakonshme dhe makineri për shtypje me ngrohje.
■ Lahet mirë dhe ruan ngjyrën
■ Më fleksibël dhe më elastik


Koha e postimit: Shtator-10-2021

  • E mëparshme:
  • Tjetër:
  • Na dërgoni mesazhin tuaj: